Кадастровий номер Дніпро

7 Ролик «Знай своє право на землю» Присвоєння земельній ділянці кадастрового номеру7 Ролик «Знай своє право на землю» Присвоєння земельній ділянці кадастрового номеру

Що таке кадастровий номер?

Кадастровий номер — це індивідуальна та унікальна для території України послідовність цифр та знаків, яка присвоюється земельній ділянці під час її державної реєстрації, присвоюється земельній ділянці один раз і зберігається на весь період її існування. У Державному земельному кадастрі містяться всі дані про зареєстровану ділянку.

Наявність кадастрового номера – необхідна умова для здійснення будь-яких операцій із землею та нерухомістю на території України. Таким чином регулюється державна політика у сфері земельних відносин.

Всі необхідні землевпорядні послуги для отримання кадастрового номера на земельну ділянку без черг, паперової тяганини та додаткових витрат пропонує землевпорядна компанія «МЕЖА» в Дніпрі.

ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ КВАЛІФІКОВАНИХ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ ТА ІНЖЕНЕРІВ-ГЕОДЕЗИСТІВ ЗА ДОПОМОГОЮ ОДНОГО ДЗВІНКА.

кадастровый номер Днепр

У яких випадках необхідно отримувати кадастровий номер Дніпро?

Кадастровий номер відображає сформовані межі земельної ділянки.

Розробляти технічну документацію для подальшої реєстрації в кадастрі можуть лише сертифіковані землевпорядники та геодезисти. Коли ділянку сформовано, її можна продати, подарувати, оформити спадщину.

Тільки на ділянці з кадастровим номером можна будувати чи реконструювати нерухомість, ділити домоволодіння.

Реєстрація нерухомості, оформлення вільної земельної ділянки та інші операції завжди починаються з встановлення або відновлення меж землі.