Пошук підземних комунікацій

Що таке пошук підземних комунікацій — це повний комплекс інженерно-вишукувальних, геодезичних та топографо-геодезичних робіт.

Головною метою пошуку підземних комунікацій робіт є встановлення планового положення, глибини залягання, тип підземних комунікацій.

Для пошуку підземних комунікацій потрібно виконати спершу наступні дії:

  •  поверхневе обстеження;
  •  використання наявних топографічних планів або схем;
  •  плани та записи, надані власниками підземних комунікацій (Укртелеком, електромережі, газові мережі, водоканал та інші);
  •  результати отримані за допомогою трасо-пошукового обладнання.

По друге принцип дії трасо-пошукового обладнання полягає у пошуку змінного магнітного поля, що присутнє навколо кабелів, або навколо металевих трубопроводів.

Зверніть увагу

Пошук підземних мереж

Пошук підземних мереж

Збитки в результаті підмив або просідання ґрунту біля будівель, не йдуть ні в яке порівняння з невеликими витратами на проведення геодезичних вишукувань на будівельному майданчику.

Здоров’я та життя працівників не можна виміряти грошима.

Тому пошук підземних комунікацій перед початком будівництва є невід’ємною процедурою, особливо в зоні щільної міської забудови.

Результат

Результатом послуги пошуку підземних комунікацій  є створення топографічної карти заданого масштабу на якій нанесенні всі підземні комунікації та мережі, складання виконавчої документації з лінійними прив’язками інженерних мереж до жорстких контурів на місцевості, для подальшого орієнтування при земляних роботах.

топографічний план

Цікаво

Під час пошуку підземних комунікацій досі використовують обладнання 70 х років минулого століття, і вона надалі показує гарний результат під час геодезичних робіт

Важливо

Особливу увагу потрібно звертати на пластикові мережі. Саме їх не можливо встановити. Пластиковий водопровід геодезичний прилад не зможе розпізнати.

Вартість послуги

Пошук підземних інженерних мереж трасо-пошуковим обладнанням доволі специфічна послуга та потребує великої відповідальності перед замовником. Вартість послуги залежить від складності та технічним завдання. Для визначення вартості необхідно звернутися до менеджера для уточнення.

5/5 - (9 голосов)

Термін від 3 днів*


Вартість від 1000 грн*