Потрібна геодезія для ландшафтного дизайну ?

Кожен завершальний етап будівництва надалі супроводжується важливою деталлю – як оформити зовнішній вигляд будівлі або конструкції і як облагородити територію біля нього.

Правильно буде розробити проєкт ландшафту на стадії всього проєктування території, коли проводиться детальна геодезична зйомка ділянки. Але всі, хто стикався вже з цим, знають – жодне будівництво не обходиться без коригувань, а іноді і взагалі відбуваються глобальні і кардинальні зміни в проєкті.

Геодезія для ландшафтного дизайну

Особливості під час геодезії для ландшафтного дизайну

Тому завжди є потреба оновити, провести ще одну геодезію земельної ділянки після завершення будівництва. Не буде зайвим, якщо дизайнер самостійно відвідає ділянку і більш детально ознайомиться з місцевістю.

Спочатку слід вивчити проєкт організації рельєфу, для того, щоб розробити унікальний проєкт, який ідеально буде підходити для замовника, з урахуванням всіх вимог і побажань. А також правильно розрахувати мінімальні трудові витрати та грошові вкладення. Такий результат можливий тільки коли враховують всі особливості, ситуацію з рельєфом, щоб надалі було мінімально коригувань.