Міському голові

Філатову Б.А.

_____________________________

_____________________________

_____________________________

_____________________________

_____________________________

_____________________________

К л о п о т а н я

 

Відповідно до ст.ст.118,120,121,123 Земельного кодексу України, прошу надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтованою площею 0,01 га, що розташована в ______________  районі за адресою: _____________________________________________________.

На ділянці розміщено – _______________________________________.

Цільове використання ділянки — ________________________________________.

Окремо ставлю до відома, що на території України земельних ділянок з цим цільовим призначенням   безоплатно у власність не отримував(ла).

Також повідомляю,що несу особисту відповідальність за достовірність наданої інформації та документів, що її підтверджують, а також за будь-які наслідки, до яких може призвести її використання.

Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 № 2297-VI даю згоду на обробку моїх персональних даних з первинних джерел (паспортні дані, ідентифікаційний код, відомості з виданих на моє ім’я документів, з підписаних мною документів та ін.), відомостей, які надаю про себе з метою отримання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в процесі приватизації. Зобов’язуюсь при зміні моїх персональних даних надавати у найкоротший термін відповідним службам уточнену інформацію та подавати оригінали відповідних документів.

До клопотання додаються:

  • копія паспорта
  • копія ідентифікаційного номера
  • графічні матеріали
  • посвідчення УБД*
  • довідка про участь в АТО*

Завантажити клопотання на відведення Гаражу