Геологія земельної ділянки

Геологію земельної ділянки необхідно проводити для визначення ґрунту землі певної території, а також її властивостей, які в подальшому можуть негативно вплинути на будівництво будь-якої конструкції або споруди на ділянці. Геологія земельної ділянки дозволяє визначити схильність ґрунту до навантаження, можливу його деформація, прояв зсувів або підтоплення, і т.д. Під час робіт найкраще визначити глибину підземних вод і динаміку їх змін.

геологія земельної ділянки

Як проводиться геологія землі

Геологія землі передбачає під собою цілий комплекс робіт, в ході яких визначають фізико-механічні та хімічні властивості ґрунту, підземних вод.

В першу чергу визначається, яка природа і які властивості ґрунту основи, яке навантаження здатний витримати ґрунт на ділянці. Для роботи використовують спеціальні вимірювальні прилади, бурові установки. Відібрані зразки досліджуються в спеціальних лабораторних умовах. До проведення робіт застосовують підвищену вимогливість по всім законодавчим параметрам, тому найкраще звертатися за послугами до професіоналів своєї справи.

В результаті замовник отримує технічний звіт, в якому відображають всі вивчені параметри, а також рекомендації, яких варто дотримуватися під час робіт з фундаментом. Які небезпечні геологічні процеси і явища можуть виникнути, і до чого вони призведуть. Такі звіти повинні відповідати державним зразкам, так як досить часто вони проходять експертизу.