Самочинне будівництво

Самочинне будівництво

Узаконення самочинного будівництва

Як узаконити землю, якщо на ділянці є самочинно збудовані будівлі?

Однією з підстав для приватизації земельної ділянки у місті Дніпро є наявність права власності на будинок, який на ньому знаходиться. Якщо документів на будівлі немає, то фахівці землевпорядної організації «МЕЖА» розробляють проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки по фактичному розміщенню самочинно збудованих жилого будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка).

Для отримання дозволу на розробку такої документації необхідно звернутися до Дніпровської міської ради. Актуальну форму 1 клопотання на ім’я міського голови можна знайти наприкінці статті.

Компанія «МЕЖА» надає допомогу у складанні, супроводі всіх видів звернень із земельних питань, а також у підготовці необхідних графічних матеріалів.

Сервітут

Самочинне будівництво в Дніпрі

Після отримання рішення сесії міськради про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, узгоджений проєкт спрямовується на затвердження другою сесією. Мета отримання такого рішення – передача земельної ділянки в оренду громадянинові міста Дніпро на два роки для подальшого узаконення обєкта самочинної забудови. Зазначений порядок дій регулюється рішенням міськради від 11.03.2015 № 46/62.  Щоб подати проєкт землеустрою до міськради самостійно, можна скористатися формою 2 клопотання, яку також можна знайти на цьому сайті.