Геологія під час будівництва

Важливо побудувати будинок або інше жиле приміщення, щоб термін експлуатації був максимально високий, і в той же час щоб все було продумано для безпеки проживання в цьому будинку – тому проведення геології на земельній ділянці вкрай необхідно.

Геология для строительства

Геологічні вишукування під час будівництва

Геологія – це частина інженерних вишукувань, які допомагають отримати достовірні дані про специфіку місцевості, який ґрунт і стан водоносного горизонту.

Результатом проведення геологічних вишукувань називають технічне та економічне обґрунтування, яке буде потрібно під час розробки проєкту будівництва. Геологія під час будівництва допоможе отримати найоптимальніший варіант проєкту, який буде гарантувати надійність і в той же час розумне цільове використання коштів.

Грунт – це як багатошаровий “пиріг”, який обов’язково потрібно досліджувати, щоб розрахувати навантаження і зрозуміти, який потрібен фундамент (стрічковий, на подушці або на палях), щоб знати, які комунікації проходять під місцем майбутнього будівництва.

Щоб не затопило підвал будинку, потрібно визначити рівень ґрунтових вод і правильно звести фундамент. І, звичайно, всі хочуть забезпечити свій будинок питною та технічною водою, для цього потрібно дізнатися наявність водоносного горизонту на ділянці, а потім, коли будинок буде частково зведено, пробурити свердловину, обладнати її обсадними трубами і підвести воду в будинок.