Межування земельної ділянки

Вынос границ участка в натуру. Что такое межевание? Как быстро определить границы земельного участкаВынос границ участка в натуру. Что такое межевание? Как быстро определить границы земельного участка

Межування – це

Іноді, щоб продати свою земельну ділянку власник стикається з необхідністю визначити межі цієї ділянки. Так само це питання може виникнути під час вирішення спірних питань із сусідами.

В цілому, під межуванням ділянки варто розуміти процедуру, мета якої позначити та відновити межі однієї або кількох земельних ділянок та закріпити їх на місцевості. Крім цього в процесі межування обчислюються площі та фіксуються дані в реєстрі. Таким чином, межування – це не один процес, а цілий комплекс геодезичних заходів, що супроводжується складанням відповідної документації.

Під час кадастрової зйомки межування ділянки дозволяє поставити його на кадастровий облік, виконати реєстрацію права власності. А це, у свою чергу, дає право здійснювати будь-які маніпуляції із цією ділянкою: продаж, здавання в оренду тощо.

Коли проводять межування

Насамперед потрібно розуміти, чи встановлені взагалі межі вашої ділянки. Для цього варто звернутися до Єдиного Державного реєстру та отримати витяг. І в тому випадку, якщо кордони не встановлювалися, то тоді й виникає необхідність межування.

Можна виділити ряд випадків, коли межування необхідно:

  • вирішення спорів між сусідами;
  • продаж земельної ділянки;
  • будівництво на ділянці;
  • оформлення ділянки землі у власність;
  • поділ земельної ділянки;
  • об’єднання двох та більше ділянок землі з метою створення однієї ділянки.

Скільки коштує межування земельної ділянки

Вирішивши встановити чи відновити межі ділянки землі перше питання, яке виникає у власника: скільки коштує межування? Проте, точно відповісти на нього досить складно.

Ціна в кожному випадку розраховується індивідуально та залежить від низки факторів: особливості ділянки, складність виконання робіт тощо. Тільки звернувшись до нашої компанії ми можемо розрахувати вартість робіт безпосередньо для вашої ділянки.

Етапи робіт з межування земельної ділянки

Оскільки межування – це комплекс геодезичних робіт, то логічно наявність кількох етапів. Можна виділити такі основні етапи:

  1. Укладання договору про надання послуг з обраною компанією. Водночас необхідно подати документи, що підтверджують права власності та вказати кадастровий номер. При цьому варто дуже відповідально поставитися до вибору компанії. Варто звертатися до сертифікованих фахівців із великим досвідом. Це забезпечить вам найуспішніший результат.
  2. Виїзд спеціаліста на місцевість. У результаті цього етапу повністю вивчається земельну ділянку з допомогою професійного устаткування.
  3. Якщо виникає необхідність, то на наступному етапі сформовані межі закріплюють межовими знаками.
  4. Завершальним етапом є підготовка відповідної документації, акт виносу меж земельної ділянки в натуру.

Звертаючись до нашої компанії, ви можете бути впевнені в точності всіх отриманих даних. Ми маємо професійне обладнання, яке забезпечує максимально точні результати досліджень. А також ми виконуємо роботи відповідно до всіх чинних норм та законів.