Проект відведення земельної ділянки

3.1 Земельна ділянка як об’єкт.3.1 Земельна ділянка як об’єкт.

Що таке відведення земельної ділянки?

Проект землеустрою передбачено у ряді випадків відповідно до норм чинного законодавства. Однак перед тим як розібрати ситуації обов’язкового складання землевідведення, необхідно розібрати, що це за документ, які він передбачає функції і для яких органів є невід’ємною частиною пакета документів.

1Це одна з найважливіших стадій, яка потрібна при оформленні ділянки землі в приватну власність. Процедура є обов’язковою

2Проект є неминучим при оформленні прав власності або їх підтвердження на цю ділянку землі. Наприклад, передача ділянки у найм, продаж землі тощо.

3 Крім основних та обов’язкових ситуацій, відведення земельних ділянок необхідне при:

МЕЖА

  • придбанні земельної ділянки; 
  • проведені безкоштовної приватизації землі; 
  • зміни щодо цільового використання земельної ділянки; 
  • визначенні порядку використання землі, якщо вона є частиною сільськогосподарського призначення; 
  • створенні (формування) нового об’єкта – ділянки; 
  • поділу земельної ділянки
  • купівлі – продажу землі як юридичними, і фізичними особами (якщо раніше земля входила у власність держави); 
  • підготовці та здачі ділянки у користування; 
  • реалізації земельної ділянки на торгах (земельні питання); 
  • проектуванні будівництва на даній ділянці (забудова багатоповерхівкою та ін.).

Процедура досить складна, тому рекомендуємо звертатися за допомогою до спеціалізованої землевпорядної організації.

Як виконати відведення земельної ділянки та наскільки процедура відповідальна?

Земельний відвід – це система дій, що стосуються створення та закріплення меж ділянки, а також її документального оформлення в частині питання власності або передачі у користування. 

Для законного та правильного використання відповідно до всіх норм проект відведення ділянки – це необхідний документ, який обов’язковий до виконання.

Проект потребує професійних знань у сфері землеустрою та правильного оформлення документів. Тому довірити відповідальну процедуру необхідно перевіреній землевпорядній організації, яка неодноразово виявила себе як професіонал на ринку геодезичних та землевпорядних послуг

Межа землевпорядна організація – має досвід понад 12 років у проведенні землевпорядних робіт, а співробітники – це високоспеціалізовані землевпорядники, геодезисти, які за багато років проявили себе як фахівці своєї справи.

Вартість робіт узгоджується завжди заздалегідь із клієнтом, ще на стадії оформлення замовлення. Ціни можуть відрізнятися від розташування земельної ділянки, площі та необхідної інформації для отримання. Також на калькулювання вартості робіт впливає цільове використання. З нашого боку, ми пропонуємо мінімальні ціни без додаткових комісій. В результаті проведення робіт ви в короткий термін отримуєте присвоєний кадастровий номер