Геопідоснова ділянки

Геопідоснова

1 .Геопідоснова ділянки: особливості роботи

Під геопідосновою розуміють схему або зображення земельної ділянки, де детально відображаються всі об’єкти, що знаходяться на місцевості. Геопідоснова ділянки потрібна для розробки проекту нової споруди або розташування підземної комунікації. У будь-якому випадку необхідно задіяти спеціальну геодезичну апаратуру, оскільки візуально проаналізувати стан ділянки неможливо.

Оптимальним рішенням для проведення послуги геопідоснови Дніпро буде задіяти досвідчених фахівців та професіоналів у своїй справі.

Геодезисти необхідні для проведення інженерних геодезичних та геологічних досліджень, без яких не обійдеться жоден проект забудови у Дніпрі та в Україні. Визначитися відразу з переліком робіт складно, адже кожна місцевість індивідуальна і вимагає абсолютно різні роботи і підходи. Проте список усіх видів послуг у компанії досить великий і може бути вирішений за допомогою нашої допомоги. У нас працюють сертифіковані фахівці, котрі регулярно підтверджують рівень своєї кваліфікації. Тому з усіх геодезичних робіт та питань рекомендуємо звертатися у Дніпрі та області до відповідальних та сертифікованих геодезистів.