Кадастровий номер перевірка, знайти земельну ділянку

Вступ

У цьому блозі ми покажемо вам, як завдяки сучасним технологіям і електронному кадастрі ви зможете швидко та ефективно виявити будь-яку земельну ділянку, знайти її власника, дізнатися про її параметри та статус. Ми розкриємо секрети електронної карти, вивчимо особливості кадастрових даних та поділимося цінними порадами щодо здійснення операцій з нерухомістю.

кадастровий номер перевірка

Перевірити земельну ділянку в базі ДЗК

По-перше, для перевірки кадастрового номера потрібно знати унікальний номер, який складається з 19 цифр або адрес, а можна і по місцеположенню віднайти його на веб-ресурсі.
Вам потрібно виконати наступні кроки:

  1. Відвідати сайт “Відкриті дані земельного кадастру України https://kadastr.live/ (Доступ на цей ресурс заблоковано ухвалою Печерського районного суду міста Києва).
  2. Зліва зверху у наведеному вікні пошуку введіть кадастровий номер, який вказаний у витязі з Кадастру або Державному акті
  3. За короткий проміжок часу сервіс надасть вам наступну інформацію щодо земельної ділянки: місцеположення, площу, категорію земель, цільове призначення та власність в якій знаходиться запитувана земельна ділянка (приватна, комунальна, державна).

Перевірити свою земельну ділянку за посиланням

  1. Скопіюй посилання та заміни з прикладу кадастровий номер на свій, дізнайся інформацію про свою земельну ділянку!
Приклад

kadastr.live/parcel/1210100000:01:673:0266

або використовуй додатковий сервіс

Приклад

kadastr-service.com.ua/

Інформація в цьому сервісі не є офіційним джерелом! Має використовуватись виключно для довідкових цілей. Відомості про земельні ділянки надаються станом на лютий 2023 року. Рекомендуємо звіряти отриману тут інформацію з офіційним джерелом Держгеокадастру e.land.gov.ua

В результаті запиту система надасть вам відомості про кадастровий номер, що дозволяє перевірити ділянку, побачити місцезнаходження за кадастровим номером, перевірити тип власності та дізнатися площу земельного ділянки за допомогою кадастрового номера.

Як знайти земельну ділянку на карті з супутника

У випадку відсутності кадастрового номера, є можливість пошуку за її місцеположенням. Необхідно внести наступну інформацію: область, район, місто або населений пункт де розташована земельна ділянка.

Використовуючи мишу та зміну масштабу на веб-ресурсі виконуєте пошук земельної ділянки, для комфорту активуйте супутникове відображення місцевості (ортофото ДЗК 2011)

Як дізнатися хто власник земельної ділянки по кадастровому номеру або розробник кадастрового номера в Україні ?

Для того, щоб встановити власника земельної ділянки по кадастровому номеру, або хто розробив документації потрібно виконати наступні кроки:

Інформація про кадастровий номер

Потрібно виконати авторизацію через запропоновані варіанті системою, та вибрати зручний варіант для Вас.

Після авторизації, Вам відкриваються відомості про кадастровий номер. 

Кадастровий номер перевірка

Щоб перевірити земельну ділянку за кадастровим номером або встановити власника земельної ділянки за кадастровим номером або встановити на кому оформлена земельна ділянка з кадастровим номером.

Цікаво

Після перевірки кадастрового номера, якщо у Вас виникли питання щодо пошуку, або отримання актуальної інформації по кадастровому номеру звертайтесь до землевпорядної організації. Компанія “Межа” надає послуги з отримання актуальної інформації по кадастровому номеру в України.

5/5 - (34 голосов)