Вынесение границы в натуру

П’ятисотка, зйомка з печаткою «Придатно»

П’ятисотка – це топографічний план масштабу 1:500. Найчастіше зацікавлені організації просять викопіювання з топографічного плану або п’ятисотку с печаттю “Придатно”. Картографічні матеріали містять в собі інформацію щодо місцевості.

Актуальні топографічні плани погоджуються з головною Архітектурою міста (ГоловАПУ) або с Архітектурою району, якщо об’єкт в межах району.

Для того, щоб отримати актуальну п’ятисотку погоджену з архітектурою потрібно виконати геодезичні роботи на місцевості. Потрібно звернутися до геодезичної організації та замовити послугу з топографічного знімання актуалізації топографічного плану та погодити її з архітектурою.

Замовник надає відомості щодо місцеположення об’єкта або кадастровий номер на якому необхідно виконати топографічну зйомку. Менеджер розрахує вартість виконання робіт з наведених характеристик, а саме: площі, відстані до об’єкта, масштабу знімання, терміну виконання, технічного завдання якщо воно є.

Після розрахунку менеджер геодезичної компанії укладає договір з замовником, а вказує вартість, спосіб оплати, термін виконаних геодезичних робіт