Приватизація землі в Дніпрі

Приватизация земли в Украине. Сколько стоит приватизация земли в Украине в 2021-2022 годуПриватизация земли в Украине. Сколько стоит приватизация земли в Украине в 2021-2022 году

Зверніть увагу!

Експерти Служби Державного геокадастру наголошують на тому, що під час періоду воєнного стану в Україні існує заборона на безоплатну передачу земель державної та комунальної власності в особисту власність, а також заборона на отримання дозволів на розроблення документації землеустрою з метою такої передачі. Більш детальніше про заборону тут!

Приватизація земельної ділянки на сьогоднішній день безкоштовна

Право гарантовано державою на безоплатну приватизацію земельних ділянок.

Але за фактом, зверненням до землевпорядників та геодезистів за отриманням кадастрового номера та розробки технічної документації або отримання додаткових документів потребує певних витрат, а саме фінансових та тимчасових. Якщо ви хочете заощадити свій час, то, безумовно, необхідно звертатися до сертифікованих спеціалістів компанії “Межа” за контактними телефонами або через спеціальну форму на сайті.
Межа

Хто може претендувати на приватизовану землю в Дніпрі?

Приватизація хто має право на приватизацію земельної ділянки, по-іншому – роздержавлення землі, має кожен громадянин України.

Після переходу земельної ділянки з державної або комунальної власності міста в приватне користування, землевласник отримує свободу розпоряджатися ним як особистим майном.

Якщо мова йде про землевідведення, то кожен громадянин має право один раз безкоштовно заволодіти частиною землі на території України в рамках одного цільового призначення. Як протягом життя можна приватизувати не більше шести гектарів землі?

Які підстави для набуття права власності на землю у мене можуть бути?

  •  Земля знаходиться в моєму користуванні, яке було надано мені раніше;
  •  Я купив ділянку за договором купівлі-продажу, дарування або міни;
  •  Я отримав землю у спадок;
  •  У мене є земельна частка або пай;
  •  Я не використовував раніше право на безоплатне отримання земельної ділянки в межах норм, встановлених ст. 121 Земельного кодексу України.