Геологія Дніпро

Инженерно-геологические изыскания - это что? (этапы, срок, цена, заказ, бурение, статика)Инженерно-геологические изыскания - это что? (этапы, срок, цена, заказ, бурение, статика)

Геологія. Що це і навіщо потрібна?

Якщо говорити про поняття геологія, то в буквальному сенсі воно означає слово “земля”. Виходячи з цього, під наукою слід розуміти вивчення ґрунту, дослідження причин, які можуть на нього вплинути та вивчення історії її формування.

Метою геології на сьогодні є опис структури та еволюції ґрунту та його взаємодії з біосферою. Насамперед геологічні роботи необхідні для того, щоб зібрати зразки ландшафту та описати їх. Наука є дуже важливою, особливо коли йдеться про будівництво. Вивчення ґрунту – запорука успішного результату та зведення надійної та безпечної споруди.

Геологічні роботи
Геологія Дніпро

Геологічні роботи – цілий комплекс заходів, який можна розділити на такі етапи:

  1. Перший етап вважається підготовчим. Він полягає у проведенні геофізичних робіт у регіоні з геологічним вивченням території. Так, вивчають можливість появи землетрусів у цьому регіоні чи інших факторів, що можуть вплинути на геологічну розвідку.
  2. Другий етап включає геологорозвідувальні роботи. У рамках етапу виявляють конкретні проблеми та перспективи, а також виконують більш точну оцінку об’єктів. Крім цього, фахівці здійснюють всі геологічні, геофізичні та геохімічні роботи, а при необхідності виконують ще й роботи на поверхні для більш розгорнутого аналізу. З другого краю етапі становлять геологічні карти у певному масштабі. Карта допомагає приймати рішення на етапі планування землекористування. Вона необхідна для пошуку корисних копалин, розвідки підземних вод, для вжиття заходів щодо запобігання природним ризикам.
  3. На третьому етапі детально вивчаються геологічні карти, уточнюються геологічні будови та оцінюються умови її подальшого розвитку.