Землевпорядні роботи у Дніпрі

Землевпорядкування у Дніпрі – це ціла система процедур, що передбачає розробку відповідних документів. Вони необхідні подальших дій у роботі із земельними ресурсами.

Замовити землевпорядні роботи в Дніпрі можна у наших спеціалістів, які проведуть все на найвищому рівні та досить оперативно, допоможуть розібратися у будь-якій ситуації для досягнення якісного результату. Ціна на послуги розраховується індивідуально, тому краще проконсультуватися з цього питання окремо.

1. Приватизація земельної ділянки з кадастровим номером

Кадастровий номер є обов’язковою складовою у приватизації ділянки. Без нього власник не має права продавати ділянку чи дарувати, а тим більше здавати в оренду.

Кадастровий номер необхідний для оформлення прав власності, щоб урегулювати договірні відносини, все те, що здійснюється шляхом державної реєстрації земельної ділянки у Державному земельному кадастрі. Він необхідний кожній ділянці, незалежно від форм власності, яка не змінюється протягом усього часу. Винятком є ​​поділ або об’єднання землі, тоді дільницям надається новий кадастровий номер.

Для того, щоб отримати кадастровий номер кожному необхідно зробити звернення до Держгеокадастру та передати на розгляд пакет документів:

  • заяву про реєстрацію земельної ділянки;
  • оригінали документів із землеустрою.

Протягом 14 днів з моменту реєстрації вам необхідно або здійснити реєстрацію земельної ділянки або надати мотивовану відмову. В результаті заявник повинен отримати витяг із Державного земельного кадастру.

Землевпорядні роботи