Геодезія садової ділянки

Часто кожен хто стикався з покупкою ділянки, його забудовою або плануванням садової землі задавався питанням “навіщо потрібна геодезія”?

Геодезичні роботи – представляють собою цілу систему вишукувань, що проводиться фахівцями (інженерами геодезистами) з метою розрахунку та вимірювань параметрів ділянки, розташування точних координат, побудови топографічного плану місцевості, щоб відразу виявити проблемні ділянки і своєчасно та якість їх виправити.

Геодезія садової ділянки

В першу чергу, якщо ви плануєте організувати садову земельну ділянку, вам необхідно вивчити ґрунт на ділянці – провести геологію земельної ділянки. Для цього використовують спеціальне геологічне обладнання. Саме геологи перевірять для вас склад ґрунту і наскільки близько проходять ґрунтові води.

Якщо вони розташовані близько до верху, то варто при будівництві продумати проєкт, з огляду на цю інформацію, щоб не спіткало підтоплення. А від стану ґрунту залежить урожай. Геодезія також допоможе визначити необхідність проведення додаткових земляних робіт і їх обсяг, облаштування дренажної системи, а надалі належним чином створити ландшафтний дизайн. Популярною послугую під час геодезичних робіт є геодезія для ландшафтного дизайну