Геодезичне нівелювання: доріг, підлог та підкранових шляхів у Дніпрі

Що таке геодезичне нівелювання підкранових шляхів?

Під час геодезичних вишукувань, а саме нівелювання рейок кранів входить:

  • Вимірювання та перевірка коефіцієнтів паралельності підкранових шляхів;
  • Отримання показників щодо відхилення рейок від осі;
  • Геодезичне встановлення перевищень між суміжними рейками;
  • Визначення відстаней між осями та фактичним положенням рейок крана;
  • Отримання відміток перевищень підкранових шляхів із заданим інтервалом;
  • Встановлення результатів фактичного розміру між рейками по осях.

У якому випадку необхідне геодезичне нівелювання:  доріг, підлог, підкранових колій або рейок?

Основним завданням геодезичного нівелювання доріг, підлог, підкранових колій або рейок є встановлення фактичного положення обєктів дослідження порівняно з проєктною документацією. Визначення відповідностей будівельним нормам та встановлених на підприємстві регламентів.

За допомогою геодезичного нівелювання рейок є можливість встановити коефіцієнти перевищень між суміжними рейками, що своєю чергою впливає на конструкційні не відповідності обєкта експлуатації або будівництва.

Відповідно до чинних норм та правил України геодезичне нівелювання підкранових колій та рейок мають щорічно перевірятися, а вже у процесі перевірки встановлюється відповідність до проєктної документації.

Результатом вимірювань геодезичного нівелювання

Результатом вимірювань геодезичного нівелювання: доріг, підлог та підкранових шляхів досліджень і вимірювань є занесення отриманих даних до таблиць ЗНіП та зазначення допустимих і фактичних відхилень для конкретного об’єкта нерухомості. Крім того, в цих таблицях вказані «слабкі» місця конкретної конструкції, які необхідно враховувати та усунути при переході до наступного етапу процесу будівництва.

Роботи по вирівнюванні елементів крана – це є не менш важливим етапом у будівництві, який дозволяє отримати актуальні дані про стан елементів конструкції споруди.

При проведенні вишукувань крана слід дотримуватися наступних правил під час перевірки:

  1. Визначення показника паралельності променя;
  2. Визначити ступінь прогину балки;
  3. Отримати розмірні дані між колесами крана;
  4. Визначити відстань між коліями на вагонетці;
  5. Отримати розмірні дані між колесами візка;
  6. Основні діагональні розміри колісних кранів з контрольними точками.

Нівелювання підкранових підлог та нівелювання підкранових доріг

Нівелювання підкранових підлог та нівелювання підкранових доріг – є не менш важливими етапами реалізації процесу будівництва кожного об’єкта нерухомості. Підлога повинна бути рівною, блискучою і гладкою.

Роботи з нівелювання підлог передбачає заливку спеціальною, самовирівнюючою речовиною, поверх стяжки підлоги. Завдяки роботам з нівелювання підлоги, поверхня стає максимальною рівною та підготовлена до килимкових покриттів, ламінування або укладення паркетної дошки.

Під час нівелювання підлоги слід враховувати допустимі відхилення бетону по висоті.  Коли для бетону допуск, наприклад становлять до 20 мм. по висоті, то для чистової підлоги це буде 2 мм. на кожні два метри нівер-суміші.

Виконання нівелювання підкранового асфальту або нівелювання підкранових шляхів та доріг реалізувалося швидко то якісно, проведення будівельних робіт варто довіряти виключно професіоналам. Замовити роботи з геодезичного нівелювання підкранових колій, доріг або підлоги можна за вказаним контактним номерам на сайті, або через онлайн форму.

5/5 - (2 голосов)