Геодезія в будівництві доріг

Щодня по автомагістралях, які з’єднують великі міста, проїжджає десятки тисяч легкових і вантажних машин: транспортні перевезення, кур’єрські доставки, між підприємствами. Для того, щоб дорога на трасі служила довго і якісно, ​​без щорічних ремонтів, витримала велику транспортне навантаження, потрібно відповідальне ставлення до кожного етапу будівництва.

Геодезія в будівництві доріг
Головний проєкт країни – будівництво траси Н-31. Геодезичні роботиГоловний проєкт країни – будівництво траси Н-31. Геодезичні роботи

Геодезія автомагістралі

Будівництво автомагістралі досить таки відрізняється. Дуже важливо на етапі розробки проекту розрахувати вагу автомобілів та вантажу, який траса повинна буде витримати. Автомагістраль, це та дорога, яка потрапляє під постійну руйнівну силу опадів, тому міцність і стійкість повинна бути максимальна. Для цього необхідно провести інженерно – геодезичні вишукування: зібрати максимальну інформацію про особливості геології тій чи іншій місцевості, території, яка потрапляє під будівництво.

Геодезичні роботи дуже важливі на етапі проєктування. Проводити дослідження повинні тільки досвідчені фахівці, які розбираються не тільки в геодезії, але і розуміють дослідження і особливості будови ділянок під дорогу. Фахівці нашої компанії виконають для вас геодезичні вишукування будь-яких будівельних об’єктів, так само і автомагістралі. Вони знають індивідуальні особливості в геодезії дороги, всі послідовні етапи і кожну деталь. А також не менш значуще обладнання, яке супроводжує у виконанні геодезичних вишукувань доріг.