Геодезія для проєкту

Багато українців, коли купують земельну ділянку, відразу шукають будівельників для того, щоб почати зводити будинок або іншу споруду. І це не завжди вірно. Спочатку потрібно визначитися, яку ви хочете будівлю, яка буде його площа і скільки поверхів? 

Закон України свідчить про те, що перш ніж ви почнете забудову своєї ділянки, ви повинні отримати будівельний паспорт, так званий дозвіл, або містобудівні умови. Якщо в першому випадку, будівельний паспорт дає право побудувати будинок не більше двох поверхів, з площею не більше 500 кв.м, то згідно з законодавством рішення про проєкт свого приватного будинку ви приймаєте самостійно, потрібен він вам чи ні. А ось при отриманні документа про містобудівні умови, які містять комплекс вимог, передбачається обов’язкове отримання проєкту для будівництва. І тільки тоді, виходячи з документів, можна починати планувати будівництво.

геодезія для проєкту

Геодезичні послуги в проєктуванні

Проєкт виконується відповідно до містобудівних умов і обмежень. Тільки так архітектор може оцінити всі труднощі в роботі й після затвердити проєкт. Проєкт допоможе вам розрахувати точну інформацію і зробити будь-який розрахунок для майбутніх будівельників, таким чином ви зможете їх контролювати та відчувати себе в безпеці. У будь-якому випадку, за допомогою проєкту ви заощадите на матеріалах, так як вони будуть прораховані. Не всі ділянки характеризуються стандартним рельєфом і ґрунтом, тому для правильних розрахунків проєкт буде просто необхідний.