Геодезичні карти

Більшість сфер діяльності мають відношення до карт, які відіграють важливу роль і є незамінними. Особливо це важливо у сфері будівництва та проєктування. Створення геодезичних карт – головна наша послуга у сфері геодезії: складання карт, розробка планів, схем та інших графічних документів. Карти допомагають передати всі відомості в повному обсязі про досліджувану території.

Геодезические карты

Де взяти вихідні матеріали для складання карт?

В основному для складання карт використовують графічні матеріали, які є фотографіями. Це може бути як топографічна зйомка або ж схемку з повітря. Для цього застосовують різні літальні засоби – літаки, вертольоти, безпілотники і новомодні квадрокоптера і дрони, на яких встановлюють фотоапаратуру та для них прокладають маршрут. Аерофотозйомку розрізняють плавної і перспективною, а фото здійснюють так, що знімки перекривають один одного – таким чином і отримують повну інформацію про досліджуваної території.

Будь-яка карта буде мати геодезичну прив’язку, а координати в просторі визначають за допомогою елементів зовнішнього орієнтування.