Винесення меж земельної ділянки на місцевість

Винесення меж

З практики під час будівництва на земельній ділянці потрібно виконувати геодезичні роботи. Саме завдяки геодезичним роботам можливо досягнути поставленої мети під час проектування та будівництва на місцевості.

Одним з основних етапів під час будівництва на земельній ділянці є винос меж земельної ділянки. Про геодезичні роботи сказано немало.

Пропонуємо до Вашої уваги ситуацію з нашої практики В Дніпровському район! у 2010 році в передмісті Дніпра провели виділ земельних ділянок для будівництва житлових будинків з підключенням підземних та повітряних комунікацій.

Проектна вулиця зовсім нова, пусте поле. Капітальні будівлі та споруди відсутні. Проектні межі земельних ділянок лише відображені в містобудівній документації.

Земля передана в приватну власність, а саме приватизована. До компанії “Межа” звернувся за допомогою Власник з проханням виконати винесення меж а саме показати межі по всьому контуру земельної ділянки в натурі (на місцевості).

На земельну ділянку присвоєно кадастровий номер. Земля передана в приватну власність, а саме приватизована. До компанії “Межа” звернувся за допомогою Власник з проханням виконати винесення меж, а саме показати межі по всьому контуру земельної ділянки в натурі (на місцевості).

Геодезичні роботи по винесенню меж земельних ділянок складаються з наступних етапів:

  • Насамперед потрібно виконать камеральні роботи. Побудувати детальну схему виносу меж земельних ділянок в офісі.
  • Потім потрібно провести польовий виїзд на ділянку, під час якого вказують на межові точки, що відповідають координатам внесеними до кадастру.

За результати геодезичних робіт Власник земельних ділянок отримав точно закріплені тимчасовими знаками межі ділянки на місцевості. Таким чином він зможе розпочати будівництво на конкретній земельній ділянці відповідно до меж що внесені в кадастрі та вірно встановити огорожу навколо земельної ділянки.

Для замовлення робіт з межування меж земельної ділянки звертайтеся за вказаним телефоном на сайті або за формою замовлення для розрахунку вартості робіт. Сертифіковані інженери-геодезисти підготовлять для Вас координати  та акт виносу земельної ділянки в натуру з мокрою печаткою.5/5 - (1 голосов)