Процес приватизації землі
Приватизацією називають відчуження землі у держави на користь приватного власника. Це дозволить вам повністю володіти та розпоряджатися землею, отримувати прибуток від продажу, побудувати на території будинок чи підприємство. Також ви зможете продати, подарувати, обміняти, передати у спадок або здати в оренду свою землю.
Варто враховувати той факт, що використовувати землю ви можете за цільовим призначенням, не порушувати права і своєчасно сплачувати податки. Максимальну кількість землі, площею 10 соток, можна приватизувати під будинок та господарські будівлі у місті; 15 соток – селищах; 25 соток – у селі.
Також слід зазначити факт на відміну від приватизації квартир, її можна зробити лише раз, а от приватизувати ділянки землі можна в кількості кількох, але за умови, що всі вони різного цільового призначення.
Якщо у вас земельна ділянка не приватизована, то ви повинні бути готові до того, що будь-якої миті ділянка може знадобитися державі під будь-які цілі, і буде зовсім не важливо, що там розташований будинок, де живуть люди. Та й узаконити будинок можна лише в тому випадку, якщо є документи права власності на землю. Якщо раптом у вас сталося так, що документи на будинок є, а на ділянку – ні, тоді запрошуємо вас до нас на консультацію.