Хто присвоює кадастрові номера!

Присвоєння кадастрового номера

Як отримати кадастровий номер в м. Дніпро?

В першу чергу для присвоєння кадастрового номера необхідно звернутися до землевпорядної організації Межа для складання договору на виконання геодезичних та землевпорядних робіт.

Менеджер компанії надасть безплатну консультацію та допоможе у розв’язанні додаткових питань, якщо такі виникнуть.

Після того коли договір складений, фахівці компанії Межа розпочнуть процес по присвоєнню кадастрового номера та нададуть готовий результат упродовж двох** місяців.

** термін може змінюватись внаслідок погодження суміжних землекористувачів або інших установ.


Кожна публікація на цій сторінці, спрямована на те, щоб будь-який громадянин нашої держави міг знайти відповіді на питання, які цікавлять саме його або його близьких, знайомих та рідних.

Тому, насамперед, всім громадянам, які займаються оформленням документів на земельні ділянки, необхідно запам’ятати, що землевпорядна організація до якої Ви звернулися або плануєте звернутися з приводу присвоєння кадастрового номера своїй земельній ділянці — його не присвоює.

Землевпорядні організації на території України, займаються розробленням документації із землеустрою

Далі подають її до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, для внесення відомостей до Державного земельного кадастру

Державний кадастровий реєстратор, який здійснює державну реєстрацію земельних ділянок, протягом чотирнадцяти днів з дня реєстрації заяви:

  • перевіряє відповідність документів вимогам законодавства;
  • за результатами перевірки здійснює державну реєстрацію земельної ділянки (надсилає результати про розгляд, а саме Витяг з ДЗК на електронну скриньку розробника такої документації) або надає заявнику мотивовану відмову у державній реєстрації (надсилає таку відмову на електронну скриньку розробника, який після усунення зауважень, повторно відсилає документацію на розгляд до вище зазначенно органу).

Тобто, на підставі розробленної документації із землеустрою, кадастровий номер земельним ділянкам присвоює ‼️

Кто просвоює кадастрові номера! ДЗК — Державний земельний кадастр‼️

Якщо у Вас залишилися питання, не гайте час, телефонуйте за вказаними номерами на сайті Meja.com.ua