Присвоєння кадастрового номера за заповітом

Присвоєння кадастрового номера

До компанії “Межа” звернувся клієнт с проханням отримати кадастровий номер на землю в Дніпрі, щоб оформити спадщину за заповітом.

Зі слів замовника він отримав земельну ділянку в Дніпрі у спадщину. У наявності є старий зразок державного акту на землю на попереднього власника (померлого) та без присвоєного кадастрового номера.

Основною вимогою в оформленні свідоцтва про право на спадщину у нотаріуса є наявний присвоєний кадастровий номер на земельну ділянку.


В цьому випадку що робити замовнику ?

Необхідно розпочати процес оформлення кадастрового номера на успадковану земельну ділянку.

В яких випадках може виникати потреба в отриманні кадастрового номера:

По-перше, на землю виданий державний акт застарілого зразку (до 2004 року). Документи старого зразку мають жовто-червоні кольори та відрізняються від сучасного Витягу тим, що в ньому не вказано кадастровий номер.

По-друге, відомості щодо земельної ділянки не внесені до ДЗК попри наявних документів нового зразка в проміжку між 2004-2013 роках.

Наступні дії:

  1. За наявних документів запиту нотаріусу та державного акту підготовили технічну документації щодо встановлення меж земельної ділянки, погодили межі із суміжниками.
  2. Видали землевпорядну документацію на присвоєння кадастрового номера та сформували Витяг з ДЗК на земельну ділянку

Результатом робіт став присвоєний кадастровий номер в Дніпрі та реєстрація клієнтом права на успадковане майно.

Якісні геодезичні та землевпорядні послуги в місті Дніпро! Геодезичний супровід в будівництві житлового будинку або споруд, геологія земельної ділянки в Дніпрі, топографічні знімання в масштабі М1:500 та М1:2000, пошук підземних комунікацій силових кабелів, трубопроводів, теплотрас, газопроводів та ін. Погодження з Дніпровською архітекторою топографічних планів, розроблення проєктів землеустрою, технічної документації, приватизація земельної ділянки в Дніпрі.

Для замовлення кадастрового номера звертайтесь за контактами що вказані на сайті або за формою замовлення.

5/5 - (2 голосов)