Потрібна геодезія під час земельних спорів?

Більшість власників земельних ділянок ніколи не проводять геодезію, яка точно допоможе визначить межі своїх земель. Тому коли виникає конфлікт через землю, сусіди часто не можуть між собою самостійно розібратися на чиєму боці правда, тоді приходить на допомогу послуга: геодезія під час земельних спорів.

У земельних спорах обов’язково потрібно провести геодезію земельних ділянок. Саме її результати є основними під час вирішення питань. Якщо ваш сусід не визнає поділ землі, або тим більше порушує всілякі правила зведення житлових та господарських будівель, то в такому разі вам варто звернутися до геодезиста. Він може знадобитися у разі, коли ви розділяєте та об’єднуєте земельну ділянку. Особливо важливою є геодезія при отриманні кадастрового номера.

Геодезия во время земельных споров

Земельні суперечки

Коли необхідно вирішити земельні суперечки, найпоширенішим видом послуги є винесення межі земельної ділянки у натуру. Під час таких робіт відбувається розмежування землі, що звіряється з даними у документах. Це може бути акт державного зразка на право:

  • власності;
  • користування;
  • договір оренди.

В Україні діє електронна база даних – Державний земельний кадастр, у якій зберігаються координати меж усіх ділянок землі.