Геодезія для ДТЕК. Ситуаційний план М 1:2000

Заповнення заяви на Технічні умови (на прикладі подачі в електронному вигляді в ДТЕК КРЕМ)Заповнення заяви на Технічні умови (на прикладі подачі в електронному вигляді в ДТЕК КРЕМ)

Геодезія для електромереж

Інженерні мережі є системою комунікацій, які щодня необхідні для життєдіяльності людства, для роботи заводів та підприємств. Мережі можуть проводитися як над землею, так і під зовнішні і внутрішні. Саме тому геодезія дуже важлива для інженерних мереж, це є обов’язковим для проєктування об’єкта. Особливо важлива геодезична зйомка. Вона виконується в масштабах від 1:500 до 1:2000.

Геодезія ДТЕК

Геодезія для ДТЕК є дуже важливою. Правильне проведення електромережі є запорукою хорошої віддачі установок. Для цього необхідно провести точні та грамотні геодезичні вишукування, щоб у результаті отримати ефективне та правильне отримання електроенергії.

Геодезичні матеріали в електромережі це один із способів дослідження, необхідний для аналізу геодезії місцевості. Роботи допомагають враховувати природні умови, техніко-економічні характеристики та ефективність. Ця інформація є обов’язковою для розробки проєкту.

Інженерні пошуки – це помічники у пошуках найбільш оптимального місця розміщення конструкції електростанції, з метою раціонального розпорядження наявною землею, щоб у подальшому отримати максимум кіловат енергії від установки. Детальне дослідження рельєфу, ґрунтових особливостей місцевості – запорука високої рентабельності всієї електростанції.

Геодезія для ДТЕК М500