Виправлення помилки у відомостях Державного земельного кадастру

кадастровый номер Днепр

Що робити, якщо ви знайшли помилку на карті?

У відомостях Державного земельного кадастру можуть траплятися помилки нумо розбираймося, що робити якщо ви знайшли помилку?

Або взагалі не знайшли на карті публічної кадастрової карти земельну ділянку яка мала б там бути!  Все дуже просто.

В такій ситуації у нас є два шляхи як повідомити про виявлену помилку!Варіант 1 “Подача заяви онлайн”

  • Звернення через функцію публічної кадастрової карти “зворотній зв’язок”

Варіант 2 “Подача заяви у ЦНАПІ”

  • Звертаємось до ЦНАПу за місцем розташування ділянки з паперовою заявою та документами в яких виявлено помилку (витяг, довідка, викопіювання з Державного земельного кадастру

Виправлення помилки

В разі виявлення помилки технічного характеру з вини держгеокадастру її виправлять безкоштовно, якщо реєстратор виявляє помилку не у відомостях, а у документації що була підставою для внесення відомостей до кадастру, така помилка виникла не з вини держгеокадастру і треба залучити інженера-землевпорядника.

Він виправити помилки в документації та після цього можна буде подати заяву, про виправлення помилки у відомостях кадастру.

  1. Це можу зробити вам інженер-землевпорядник скориставшись електронними сервісами.
  2. Ви самостійно треба звернутися до територіального органу держгеокадастру за місцем розташування земельної ділянки та подати заяву разом зі старими документами в яких виявлено помилку та новими вже з виправленими помилками в такому випадку послуга коштуватиме 295 грн.
Як бачите, виправити помилку досить просто.

Землевпорядна організація “Межа” надає послуги с підготовки землевпорядної документації в місті Дніпро. Присвоєння кадастрових номерів, приватизація земельних ділянок, поділ земельних ділянок та багато іншого. Фахівці компанію також надаю послуги у сфері геодезії земельних ділянок, топографічна зйомка, винос меж земельної ділянки та інше. Сертифіковані спеціалісти завжди раді безкоштовно проконсультувати. Та знайти унікальний підхід до клієнта компанії “Межа”.

5/5 - (3 голосов)