Винос меж в натуру

Навіщо потрібен винос меж в натуру ?

Не завжди справжня фактична межа земельної ділянки відповідає межі що відображена в землевпорядній документації згідно з якою було присвоєно кадастровий номер на землю.

Внаслідок багатьох чинників та нюансів під час підготовки та оформлення технічної документації або проєкт землеустрою.

Сертифікований інженер-землевпорядник враховує фактичні та юридичні межі ділянок суміжних землевласників під час проектування межі ділянки.

Програмним забезпечення держгеокадастру передбачено, якщо запроектовані межі новоствореної земельної ділянки не збігаються з юридичними межами суміжників що зареєстровані раніше до системи кадастру, то такі межі необхідно пристикувати для позитивного висновку.

При покупці або продажі потрібно знати та бачити в натурі (на місцевості) свої юридично межі. Замовити землевпорядній або геодезичній компанії “Винос меж земельної ділянки в натуру”, для цього необхідно викликати сертифікованого інженера-геодезиста для контролю меж земельної ділянки з тими, що внесені в земельний кадастр.

Метою межування землі

Захистити від неприємностей пов’язаних з земельними спорами, або фінансових втрат при будівництві нерухомості поза межами приватизованої земельної ділянки в Дніпрі.

Перечислений вище перелік дії захистить Вас від таких проблем як:

  • погіршення відношень з сусідами;
  • земельні спори в судах, що відбирають багато сил, часу та грошей;
  • під час будівництва поблизу межі, в цьому випадку потрібно бути впевненим, що нерухомість знаходиться в юридичних межах вашої земельної ділянки.