Геодезія під час війни

геодезія під час війни

Геодезія під час воєнного стану

Життя кожного українця після 24.02.22 року змінилося кардинально. россія начала повномасштабний наступ проти України. Мільйони українців стали заручниками подій в Україні, що змінили спосіб існування та надалі більшість громадян не можуть вернутися до рідних домівок та обняти рідних. Більшість героїв нашої неньки відправились на передову захищати українську землю від орди.

На вимогу нашого президента та розуміння про допомогу державі більшість фахівців вернулися до праці, але ті реалії не дозволяють в повному обсязі виконувати свої функції.

Геодезія, як точна наука в період війни виконує багато завдань, тому саме ці фахівці в більшості своєму почали допомогати військовим у зборі та систематизації картографічних матеріалів та передачі їх на місця. Територіальна оборона міста потребувала актуальні картографічні та фотограмметричні матеріали останніх років.

  • Викладачі Львівської політехніки організувались в колектив та почали масово друкувати карти для військових околиць міста Львів;
  • Працівники Дніпровської архітектури готували наявні матеріали по Дніпропетровській області на блокпости;
  • Організація “Мірничий” перетворили власний офіс в прихисток біженців з інших, що дозволило жінкам та дітям з Харкова, Чернігова, Києва та інших міст бути в безпеці;
  • Геодезист та керівник компанії GeoProfi в м. Дніпро організував людей щодо створення захисних споруд в місті, а після почав збір коштів на підтримку військових.

Таких прикладів самоорганізації фахівців в сфері геодезії безліч, це тільки мала частина великого діла, а саме перемоги над орками та путіним.

Організація геодезичних робіт під час війни

Під час воєнного стану та різноманітної інформації щодо міток ворогом геодезичними мітками на будинках та дорогах працювати стає небезпечно. Геодезист для більшості людей і до війни був загадковий персонаж, а під час війни майже ДРГ. Вміє користуватися приладами, щось фіксує, та ходить с GPS обладнанням, тому не виняток коли ви будите працювати на Вас будуть дивитися всі навкруги, а після щей прийдеться відповідати на питання зацікавленим особам зі зеленим скотчем на рукаві.

В кінці березня місяця більшість клієнтів телефонували та хотіли дізнатися працюємо Ми чи ні. Наша компанія довго думала над тим, як розпочати діяльність під час війни та прораховували всі ризики під час виконання геодезичних робіт в м. Дніпро та опрацювання результатів з погодженням всіх зацікавлених організацій.