ezRTK – доступний RTK приймач в Україні

Вынос границ в натуру (#ezRTK)Вынос границ в натуру (#ezRTK)

Що таке ezRTK ?

  • ezRTK – це новий український бренд супутникового обладнання. На сьогодні аналогів в доступності та в якості отриманні координат в реальному часі в Україні нема.
  • Mirco rover ezRTK  – це новинка на ринку геодезичного обладнання, що заслуговує уваги фахівців у сфері геодезії та кадастру.
  • езРТК – це гарне рішення для геодезиста, який використовує технологію RTK у створення топографічних планів, або у землевпорядних роботах для присвоєння кадастрового номера.

Переваги над конкурентами геодезичного обладнання ?

Вартість – головною перевагою над конкурентами це ціна. Основним завданням під час створення ezRTK була доступність технології РТК для українських фахівців у сфері геодезії та кадастру.

Якість – отримання результатів з використанням ezRKT у порівнянні з топовими брендами (leica, topcon, sokkia, south) не гірша, а в деяких випадках навіть краща в рази.

Розмір – у порівнянні з сучасним геодезичним обладнанням ezRTK має компактний вигляд. Габарити приймача дозволяють йому стати лідером у зручності під час виконання геодезичних робіт в полі. Приймач легко може вміститися в кишеню куртки або рюкзака.

Придбати ezRTK в Україні

ezRTK - gnss reciverezRTK - gnss reciver